Köksal Eğitim Vakfı’nda 1 öğrencinin 1 yıllık eğitim bursu 20000 TL’dir.  Burslar geri ödemesiz  9 ay süreyle aylık 2000 TL olarak ödenir. İlaveten her öğrenci için 1 aylık burs tutarı olan 2000 TL kültür – sanat, ingilizce eğitim bursu sağlanmaktadır. Erasmus süresince öğrencilerine 200 Avro burs desteği verilmektedir.

Yapmak istediğiniz bağış türünü seçiniz.

Sayın bağışçımız, bağış yaptığınız kişilere e-posta veya posta aracılığıyla sertifika gönderilecek, bağışçılarımıza da bağış makbuzlarıyla beraber teşekkür mektubu gönderilecektir.

(Lütfen kredi kartı ödeme işlemi sırasında, cep telefonunuza gelen kodu yönlendirilen sayfada girdikten sonra, tekrar KEV sayfasına geri dönene kadar bekleyiniz.

Bağış Sertifika Örnekleri

Bağış yaptığınız kişilere e-posta veya posta aracılığıyla gönderilecek olan sertifika görsellerini görmek için tıklayınız.

* E-sertifika gönderimleri 1 iş günü içinde yapılmaktadır. Kargo yolu ile iletilecek basılı sertifikalar ise 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

 

Hızlı Bağış

Sayın Bağışçımız, aşağıdaki banka hesap numaralarıyla bağışınızı hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen referans kısmına “bağış” yazınız.

T.C. ZİRAAT BANKASI –  KÖROĞLU ŞUBESİ – IBAN No: TR48 0001 0013 0654 1373 6150 04 SWIFT Kodu: TCZBTR2A