Mezunlarımızdan / Öğrencilerimizden Kısa Kısa

Pınar Köksal Hanım’ın tüm bursiyerlere bir anne şefkatiyle yaklaşması, hiç tanımadığı bir insan için o kadar zaman harcaması hayata olan bakış açımı tamamiyle değiştirmiştir. Okuduğum dönemde eğitim ve öğretim hayatım için desteklerini esirgemeyen Köksal Eğitim Vakfı’na minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Pınar Hanım’ın ellerinden öpüyorum.

Sevgiyle kalın…

SALİM TURGUT
2006-2007

Köksal Eğitim Vakfı sizden mükemmel bir öğrenci olmanızı beklemez. İdeolojik olarak sorgulanabileceğiniz mülakatlara katılmanızı şart koşmaz, ya da burs alabilmek için karşılarında ezilip büzülmenizi istemez. Sadece burs istemeniz yeterlidir. Vakfın devamlılığı için, sizin öğrenciyken yaşadığınız rahatlığı sonrakilerin de yaşayabilmesi için mezun olup işe başladığınızda (yalnızca) borcunuzu ödemenizi bekler ki bu zincire yeni halkalar da eklenebilsin. Ben de bu sağlam zincirin bir halkası olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum, vakfın kurulması ve devamlılığı için karşılıksız emek veren herkese çok teşekkür ediyorum.

ALİ AKKUS
2008-2009

ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Maddi olarak ailemin zor durumda olduğu bir dönemde KEV’den burs aldım. Miktar olarak çok fazla görünmeyen bu bursların, bir öğrencinin yaşamını kolaylaştırmada çok büyük bir yer kapladığını düşünüyorum. İş hayatına yeni girmiş bir birey olarak ben de önümüzdeki zaman dilimi içerisinde Köksal Eğitim Vakfı aracılığıyla öğrenci kardeşlerimize burs vererek destek olmak isterim.İyi Çalışmalar

BURAK ALKAN
2011-2012

Tıp eğitimimin 5. ve 6. sınıfında maddi olarak çok zor durumdaydım, son çare olarak KEV’e başvurdum ve başvurum kabul olunca çok sevindim, çünkü çaresiz olduğum bir dönemde benim için umut kaynağı oldu aldığım kredi. Bu sayede eğitimime devam edebildim, KEV ailesine eğitimime destek oldukları için teşekkürü borç biliyorum, bugün doktor oldum, aldığım parayı geri ödeyerek benim gibi sıkıntı çeken öğrencilere birazcık da olsa destek olarak mutlu olacağım, saygılarımla…

Dr. NADİYE ATLI
2019-2020

Herkese merhaba, İsmim Mert. Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Lisans Programı’ndan 2020 yılında mezun oldum. Son sınıfta Köksal Eğitim Vakfı ailesiyle tanıştım. Büyükşehirde okumanın getirdiği zorlukların maddi ve manevi anlamda üstesinden gelmem konusunda bir yıl gibi kısa bir süre de olsa çokça emekleri var vakfın. Zaten onları diğer burs veren özel kurumlardan ayıran nokta tam da burası. Manevi olarak her türlü yardımlar aracılığıyla zaman ve mekan fark etmeksizin yanınızda olmaları. Sağlamış olduğunuz imkanlar için teşekkür ederim.

MERT ÇETİN
2019-2020

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunuyum. Okulumun son yılında KEV bursiyeri olmaya hak kazandım. Köksal Eğitim Vakfı, bursiyerlerine maddi detek sağlayarak okuyan gençlerin ekonomik sorunlarına çözüm sunmanın yanı sıra, bursiyerlerinin sosyal ve sanatsal gelişimini de önemseyen ve bu anlamda katkılar sunan, ülkemizin vakıf habitatına örnek gösterilebilecek güzide bir kuruluştur. Bana verdikleri destek için başta vakıf kurucularına ve vakfa destekte bulunan tüm bağışçılara gönülden şükranlarımı sunarım.

MUSTAFA YUNUS DEDE
2015-2016

örnek yazı

örnek yazı

örnek yazı

Siz de KEV Mezunu veya Öğrencisi iseniz düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.